FESTİVAL PROGRAMI

Programın PDF kopyasını buradan indirebilirsiniz. Programda yer alan koroların başvuru ücretlerini yatırmalarını rica ederiz.

Hesap bilgileri:

Dernek Adı
:
Sanatçılar Sanatseverler Kültür ve Dayanışma Derneği
Adres
:
Bağdat Cad. Güvenir Sok. Onurtarmanbey Apt. No:26/1 – 34843 Maltepe / İSTANBUL
Banka Adı
:
Türkiye İş Bankası – İdealtepe Şubesi (1186)
Banka hesap no
:
0003899
IBAN no
:
TR44 0006 4000 0011 1860 0038 99

 

2 Mayıs 2019 Perşembe

10:00

FESTİVAL AÇILIŞI VE KONUŞMALAR

10:15
10:30 1.1 Maltepe Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
10:45 1.2 Çoban Yıldızı Çocuk Korosu (Fahir İlkel Ortaokulu) Çocuk İstanbul
11:00 1.3 İstekli çocuk korosu Çocuk İstanbul
11:15 1.4 Çözüm Academy Chorus Gençlik İstanbul
11:30 1.5 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ortaokulu Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
11:45 1.6 İstek Uluğbey Okulları Korosu Gençlik İstanbul
12:00 – 12:45 ARA
12:45 2.1 Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Gençlik Korosu Gençlik Zonguldak
13:00 2.2 Kabataş Erkek Lisesi Çok Sesli Korosu Gençlik İstanbul
13:15 2.3 Yeni Nesil Korosu Çocuk İstanbul
13:30 2.4 Irmak Okulları İlkokul Korosu Çocuk İstanbul
13:45 2.5 ÖZEL ATACAN ORTAOKULU KOROSU Çocuk İstanbul
14:00 2.6 Sen Varsan Sanat Var Çocuk Korosu Çocuk Kocaeli
14:15 2.7 FMV Özel Erenköy Işık İlköğretim Okulu Korosu Çocuk İstanbul
14:30 2.8 Bahçeşehir Koleji Mimaroba Kampüsü Korosu Çocuk İstanbul
14:45 – 15:30 ARA
15:30 3.1 Kocaeli Bilnet Okulları Çocuk Korosu Çocuk Kocaeli
15:45 3.2 FMV Nişantaşı Özel Işık Okul Korosu Çocuk İstanbul
16:00 3.3 Düzce Su Korosu Çocuk Düzce
16:15 3.4 Kadıköy Anadolu Lisesi Çoksesli Korosu Gençlik İstanbul
16:30 3.5 Mef okulları çocuk korosu Çocuk İstanbul
16:45 3.6 FMV Nişantaşı Işık Lisesi Gençlik İstanbul
17:00 3.7 Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Hazırlık Çocuk Korosu Çocuk Kocaeli
17:15 3.8 Irmak Okulları Ortaokul Korosu Çocuk İstanbul
17:30- 18:15 ARA
18:15 4.1 Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Çocuk Korosu Çocuk Kocaeli
18:30 4.2 Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Gençlik İstanbul
18:45 4.3 TED Adana Çocuk Korosu Çocuk Adana
19:00 4.4 BAU Polifonik Koro Gençlik İstanbul
19:15 4.5 Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Gençlik Bolu
19:30 4.6 Düzce Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Korosu Karma Düzce
19:45 4.7 SAFRANBOLU İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİ Gençlik Karabük
20:00 4.8 Cumhuriyet Marşları Korosu Kadın İstanbul

 

3 Mayıs 2019 Cuma

10:00 5.1 İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi Gençlik İzmir
10:15 5.2 Özel Karşıyaka Piri Reis Okulları Ortaokul Korosu Çocuk İzmir
10:30 5.3 Tarsus SEV İlkokulu Korosu Çocuk İçel (Mersin)
10:45 5.4 MAYA SEVGİ KOROSU Çocuk Ankara
11:00 5.5 Bandırma Doğa Koleji Korosu Çocuk Balıkesir
11:15 5.6 TED 41 Çok Sesli Çocuk Korosu Çocuk Kocaeli
11:30 5.7 TED KDZ EREĞLİ KOLEJİ ORTAOKUL KOROSU Çocuk Zonguldak
12:00 – 12:45 ARA
12:45 6.1 Adapazarı Özel Enka Okulları Ortaokul Korosu Çocuk Sakarya
13:00 6.2 İskenderun Heripus Kadınlar Korosu Kadın Hatay
13:15 6.3 ÖZEL ATACAN İLOKULU Çocuk İstanbul
13:30 6.4 SOUND OF MAYA Çocuk Ankara
13:45 6.5 ACIBADEM BİLİM DOĞA KOLEJİ Çocuk İstanbul
14:00 6.6 Sirene Kadın İstanbul
14:15 6.7 FMV Özel Erenköy Işık Lisesi & Fen Lisesi Korosu Gençlik İstanbul
14:30 6.8 22. Yüzyıl Okul Korosu Çocuk Bursa
14:45 – 15:30 ARA
15:30 7.1 TED Ege Koleji Polifonik Çocuk Korosu Çocuk Aydın
15:45 7.2 Gemport Gemlik Anadolu Lisesi korosu Gençlik Bursa
16:00 7.3 Müzed Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
16:15 7.4 Tarsus SEV Ortaokul Korosu Çocuk İçel (Mersin)
16:30 7.5 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI LİSE KOROSU Gençlik İstanbul
16:45 7.6 Kurtköy Bahçeşehir Koleji Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
17:00 7.7 Küçük Nüanslar Korosu Çocuk İstanbul
17:15 7.8 Türkiye Polifonik Korolar Derneği Büyükler Korosu Karma Ankara
17:30- 18:15 ARA
18:15 8.1 Minik Nüanslar Minik İstanbul
18:30 8.2 YÜKSELEN SESLER ÇOCUK KOROSU Çocuk Hatay
18:45 8.3 Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Gençlik Kocaeli
19:00 8.4 Kıvılcım Çocuk Ankara
19:15 8.5 ÜSKÜDAR AMERİKAN LİSESİ GENÇLİK KOROSU Gençlik İstanbul
19:30 8.6 Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Korosu ( Parafonia Choir) Gençlik İzmir
19:45 8.7 Galatasaray Lisesi Polifonik Korosu Gençlik İstanbul

 

4 Mayıs 2019 Cumartesi

10:00 10.1 Açı Ortaokulu Korosu Çocuk İstanbul
10:15 10.2 Faik Reşit Unat Ortaokulu Çoksesli korosu Çocuk İstanbul
10:30 10.3 KIBRIS POLİFONİK KOROLAR DERNEĞİ ADA IŞIĞI ÇOCUK KOROSU Çocuk Kıbrıs
10:45 10.4 ERDEMLİ BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU Çocuk İçel (Mersin)
11:00 10.5 FAHİR İLKEL ORTAOKULU KOROSU Çocuk İstanbul
11:15 10.6 MY KOLEJ Safranbolu Korosu Çocuk Karabük
11:30 10.7 Lazika Karma İstanbul
12:00 – 12:45 ARA
12:45 11.1 Ankara Özel Tevfik Fikret Ortaokul Korosu Çocuk Ankara
13:00 11.2 ERDEMLİ BELEDİYESİ ÇAĞDAŞ TÜRK MÜZİĞİ KOROSU Karma İçel (Mersin)
13:15 11.3 PEFHEM ÇOK SESLİ ÇOCUK KOROSU Çocuk İstanbul
13:30 11.4 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL ORTAOKULU Çocuk Sakarya
13:45 11.5 ÇANAKKALE AKÇANSA GÜZEL SANATLAR LİSESİ KOROSU Gençlik Çanakkale
14:00 11.6 DOKUZ EYLÜL ÜNV. MÜZİK EĞT. AD. KOROSU Gençlik İzmir
14:15 11.7 İDV Bilkent Ortaokulu Turkuaz Korosu Çocuk Ankara
14:30 11.8 Nilüfer Çocuk Korosu Çocuk Bursa
14:45 – 15:30 ARA
15:30 12.1 Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli Korosu Gençlik Tekirdağ
15:45 12.2 BAAL Çok Sesli  Korosu (Beşiktaş Atatürk Anadolu Çok Sesli Korosu) Gençlik İstanbul
16:00 12.3 İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent İlkokul Korosu Çocuk Ankara
16:15 12.4 Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Çok Sesli Korosu Gençlik Bursa
16:30 12.5 MAGMA Gençlik Korosu Gençlik İstanbul
16:45 12.6 Adıyaman Üniversitesi Devlet Konservatuarı Çoksesli Korosu Karma Adıyaman
17:00 12.7 İskenderun Heripus Çoksesli Korosu Karma Hatay
17:15 12.8 Barış İçin Müzik Korosu Gençlik İstanbul
17:45- 18:30 ARA
18:30 13.1 Niğde ODTÜ Koleji Çocuk Korosu ve Blokflüt Grubu Çocuk Niğde
18:45 13.2 eskişehir atatürk güzel sanatlar lisesi korosu Gençlik Eskişehir
19:00 13.3 Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çoksesli Korosu Karma Zonguldak
19:15 13.4 Beşiktaş Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
19:30 13.5 Yaşar Üniversitesi Çoksesli Korosu Gençlik İzmir
19:45 13.6 Adapazarı Özel ENKA İlkokulu Korosu Çocuk Sakarya
20:00 13.7 Bulgar Vokal Grubu Vokal Grubu Bulgaristan
20:15 13.8 MAGMA Oda Korosu Karma İstanbul

 

5 Mayıs 2019 Pazar

10:00 14.1 İzmir Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli korosu Gençlik İzmir
10:15 14.2 İstek Bilge Kağan Korosu Çocuk İstanbul
10:30 14.3 Özel Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulu Korosu Çocuk İzmir
10:45 14.4 Nilüfer Vokal Topluluğu Vokal Grubu Bursa
11:00 14.5 smyrnacapella Karma İzmir
11:15 14.6 İnönü Üniversitesi Çoksesli Korosu Gençlik Malatya
11:30 14.7 Gökçesu Korosu Çocuk Bolu
11:45 14.8 Sansev Oda Korosu Karma İstanbul
12:00 – 12:45 ARA
12:45 15.1 Karabük Üni. Safranbolu Fethi Toker Güzel San. ve Tasarım Fak. Müzik Böl. Korosu Karma Karabük
13:00 15.2 A Capella Gramofon Karma İzmir
13:15 15.3 FMV AYAZAĞA-ISPARTA IŞIK İLK ve Orta Okul Korosu Çocuk İstanbul
13:30 15.4 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI ÖZEL LİSESİ ÇOK SESLİ KOROSU Gençlik Ankara
13:45 15.5 Sakarya Üniversitesi Çoksesli Korosu Karma İstanbul
14:00 15.6 Ars Nova Karma İstanbul
14:15 15.7 Tevfik Fikret İlköğretim Korosu Çocuk Ankara
14:30 15.8 NİĞDE GÜZEL SANATLAR LİSESİ A’CAPELLA KOROSU Gençlik Niğde
14:45 – 15:30 ARA
15:30 16.1 ESKİŞEHİR POLİFONİK KOROSU Karma Eskişehir
15:45 16.2 Borusan Çocuk Korosu Çocuk İstanbul
16:00 16.3 Mersin Polifonik Derneği Karma İçel (Mersin)
16:15 16.4 Nilüfer Çoksesli Koro Karma Bursa
16:30 16.5 Özel Beyaz Kule Okulları 1. Sınıf korosu Çocuk İçel (Mersin)
16:45 16.6 Alphecca Çok sesli Korosu (Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı) Gençlik Sakarya
17:00 16.7 MAGMA Performans Karma İstanbul
17:15 16.8 Rezonans Karma İstanbul
17:30 16.9 YYÜ Çok Sesli Korosu Karma Van
17:45- 18:30 ARA

18:30

“Çoksesli Müziğe Adanmış Yaşamlar” ÖDÜL TÖRENİ

19:00

KAPANIŞ ÖDÜL TÖRENİ

 

© 2016 Sansev Sanatçılar Sanatseverler Kültür ve Dayanışma Derneği

Bağdat Cad. Güvenir Sk. Onur Tarman Apt. No: 26/1 34843 Maltepe İstanbul

www.sansev.org | sansevfest.com | istkorofest.org | Telefon: +90 216 441 47 02 | info@sansev.org