7. Sansev İstanbul Uluslararası Çoksesli Koro Festivali sona erdi.

Festival jürisinin değerlendirmeleri sonunda koroların aldığı ödülleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Nevit KODALLI Özel Ödülü

 

BAU Polifonik Koro – Emre YÜKSEL
Beşiktaş Çocuk Korosu – Güneş KAYA
Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Gençlik Korosu – Handan AKÇA
Minik Nüanslar Korosu – Suzan BÜNÜL, Hakan BAĞCI
Nilüfer Çoksesli Koro – Zeynep Göknur YILDIZ

 

Sansev Özendirme Ödülü

 

Fahir İlkel Ortaokulu Korosu – Gülendam DOĞANAY
Gökçesu Korosu – Ceyda GÜÇLÜTÜRK BAKKALBAŞI

 

 

Festival Ödülleri

 
KORO ADI ÖDÜL KORO ŞEFİ
A Capella Gramofon Koro Şef Uyumu Türker BARMANBEK
A Capella Gramofon Koro Şef Uyumu Sude Nur ÇORUH
Acıbadem Bilim Doğa Koleji Diksiyon, Artikülasyon, Anlaşılırlık Kadir ADIGÜZEL
Açı Ortaokulu Korosu Koro Solo Uyumu Çağlayan DİNÇER
Adapazarı Özel ENKA İlkokulu Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği İlker Sezer KARATAŞ
Adapazarı Özel Enka Okulları Ortaokul Korosu Koro Çalgı Uyumu Gülçe AKDENİZ KOÇ
Akçansa Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Özgür AKŞAN
Alphecca Çok Sesli Korosu Homojenlik Hacı Bekir KURŞUNET
Altınbaş Üniversitesi Çoksesli Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Veysel KUYUMCU
Ars Nova Koro Şef Uyumu Kübra ŞENYAYLAR
Atael Koleji Kıvılcım Çocuk Korosu Koro Solo Uyumu Merve Tüzün AKÖZ
Ataşehir Belediyesi Özgür Sanat Çoksesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Sabiha YILMAZ
Ataşehir Belediyesi Özgür Sanat Çoksesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Aykut YILMAZ
Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Homojenlik Funda GÜLERYÜZ
BAAL (Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi) Çok Sesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Müge BARAK YILDIRIM
Bandırma Doğa Koleji Korosu Koro Solo Uyumu Muhammed Ömer TOKATLI
Barış İçin Müzik Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Ceyda ÇEKMECİ
Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çok Dilli ve Çok Sesli Müzik Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Rohat CEBE
BAU Polifonik Koro Homojenlik Emre YÜKSEL
Beşiktaş Çocuk Korosu Homojenlik Güneş KAYA
Bolu Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Homojenlik Ebru SEYOK
Borusan Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Gülsen YAVUZKAL
Bulgarka Junior Quartet Entonasyon Fanka KOYNAROVA-VALCHANOVA
Çoban Yıldızı Çocuk Korosu (Fahir İlkel Ortaokulu) Homojenlik Zühre KIV
Çözüm Academy Chorus Program Zenginliği ve Çeşitlilik Onurkan ATALAY
(DEÜ Koro) Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Korosu Entonasyon Muhip ŞANAL
Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müzik Bölümü Korosu Koro Şef Uyumu Bahadır ÇOKAMAY
Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Gençlik Korosu Homojenlik Handan AKÇA
Erdemli Belediyesi Çağdaş Türk Müziği Korosu Koro Çalgı Uyumu Kadir KARKIN
Erdemli Belediyesi Çocuk Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Murat AKYOL
Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Bölüm Korosu Homojenlik Özlem ERDOĞAN DİNÇ
Eskişehir Polifonik Korosu Homojenlik Özlem DİNÇ
Eskişehir Polifonik Korosu Homojenlik Erhan YARBAŞ
Fahir İlkel Ortaokulu Korosu Homojenlik Gülendam DOĞANAY
Faik Reşit Unat Ortaokulu Çoksesli korosu Diksiyon, Artikülasyon, Anlaşılırlık İlhan TONGA
FMV Ayazağa Işık & Ispartakule Işık İlköğretim Çok Sesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Serap ÇALDIRAN ERSOY
FMV Ayazağa Işık & Ispartakule Işık İlköğretim Çok Sesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Seda GENÇER
FMV Ayazağa Işık & Ispartakule Işık İlköğretim Çok Sesli Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Nesli TEKİN ÖZATAÇ
FMV Nişantaşı Özel Işık Okul Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Şehnaz YALMAN
FMV Nişantaşı Özel Işık Okul Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Sinem BAYRAKTAR
FMV Özel Erenköy Işık İlkokulu Korosu Homojenlik Gamze Bakır TANMAN
FMV Özel Erenköy Işık İlkokulu Korosu Homojenlik Sezi EREZ
FMV Özel Erenköy Işık Lisesi-Fen Lisesi Gençlik Korosu Homojenlik Nurdan KAYA
FMV Özel Işık Lisesi Korosu Çoksesli Halk Müziği Yorumlama Volkan ÜNAL
Galatasaray Lisesi Polifonik Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Zerrin METE
Gemport Gemlik Anadolu Lisesi korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Erdinç CANDAR
Gökçesu Korosu Homojenlik Ceyda GÜÇLÜTÜRK BAKKALBAŞI
Işılay Saygın G.S.L. Çoksesli Korosu (Parafonia Choir) Entonasyon İlhan AKYUNAK
Işılay Saygın G.S.L. Çoksesli Korosu (Parafonia Choir) Entonasyon Fatih KÖSEOĞLU
İhsan Doğramacı Vakfı Özel Bilkent İlkokul Korosu Koro Şef Uyumu Gökhan KALENDER
İkizler Koleji Korosu Koro Şef Uyumu Onurkan ATALAY
İnönü Üniversitesi Çoksesli Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Mehmet Güneş AÇIKGÖZ
İskenderun Heripus Çoksesli Korosu Entonasyon Erhan KARA
İskenderun Heripus Çoksesli Korosu Entonasyon Gamze TÜMKAYA
İskenderun Heripus Kadınlar Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Erhan KARA
İskenderun Heripus Kadınlar Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Buket SÜR
İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi Çoksesli Çocuk Korosu Entonasyon Ayşen ERTÜRKLER
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Homojenlik Volkan AKKOÇ
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çocuk Korosu Homojenlik Esin TAVUKÇULAR
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Lise Korosu Entonasyon Nazan AKIN
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Lise Korosu Entonasyon Aslıhan IŞILTAN
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ortaokulu Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Nazan AKIN
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Ortaokulu Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Aslıhan IŞILTAN
İstek Kaşgarlı Mahmut Okulları İstekli Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Ayşe DURAN
İstek Uluğbey Okulları Korosu Koro Şef Uyumu Aysun TOKAT
İstek Uluğbey Okulları Korosu Koro Şef Uyumu Celalettin SARIKURT
İzmir Özel Güzelbahçe Piri Reis Okul Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Seçil GENCEL
İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi Korosu Koro Şef Uyumu Aylin GÜLER
Kabataş Erkek Lisesi Çok Sesli Korosu Koro Şef Uyumu Özgen ZEYBEK
Kadıköy Anadolu Lisesi Çoksesli Korosu Homojenlik Zeynep Ebru DÖKMEN
Kadıköy Anadolu Lisesi Çoksesli Korosu Homojenlik Melike AYDIN
Kadıköy Cumhuriyet Marşları Korosu Koro Şef Uyumu Selçuk İŞCAN
Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü Korosu Entonasyon Pınar ÇANAKÇI
Kocaeli Bilnet Okulları Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Cumhur KOÇ
Kocaeli Bilnet Okulları Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Zeynep GÖK
Kocaeli Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Koro Şef Uyumu Sevcan TEPE ÖKDEMİR
Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Çocuk Korosu Homojenlik Figen YÜNLÜ
Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Çocuk Korosu Homojenlik Arzu Uzun AKKAYA
Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Hazırlık Korosu Homojenlik Figen YÜNLÜ
Kocaeli Valiliği Kültür Turizm Müdürlüğü Çoksesli Hazırlık Korosu Homojenlik Arzu Uzun AKKAYA
KPKD Ada Işığı Çocuk Korosu Homojenlik Erkan DAĞLI
Kurtköy Bahçeşehir Koleji Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Evrim BOSTANCI
Küçük Nüanslar Korosu Homojenlik Suzan BÜNÜL
Küçük Nüanslar Korosu Homojenlik Hakan BAĞCI
Lazika Çok Sesli Korosu Homojenlik Emine ÇOLAK
MAGMA Gençlik Korosu Homojenlik Mert Can DURSUN
MAGMA Oda Korosu Homojenlik Masis Aram GÖZBEK
MAGMA Oda Korosu Homojenlik Mert Can DURSUN
MAGMA Performans Koro Şef Uyumu Masis Aram GÖZBEK
MAGMA Performans Koro Şef Uyumu Mert Can DURSUN
Maltepe Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Homojenlik Emine ÇOLAK
Maltepe Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu Homojenlik Tunca ÜNDER
Mimaroba Bahçeşehir Koleji Korosu Diksiyon, Artikülasyon, Anlaşılırlık Atakan KONAKÇI
Mimaroba Bahçeşehir Koleji Korosu Diksiyon, Artikülasyon, Anlaşılırlık Onur SÜLEN
Minik Nüanslar Korosu Koro Şef Uyumu Suzan BÜNÜL
Minik Nüanslar Korosu Koro Şef Uyumu Hakan BAĞCI
Minik Nüanslar Korosu Koro Şef Uyumu Ümit Kubilay CAN
Müzed İhsan Sungu İlkokulu Çocuk Korosu Homojenlik Emine ÇOLAK
My Kolej Safranbolu Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Boran ÖZBEK
Niğde Güzel Sanatlar Lisesi A’Capella Korosu Homojenlik Serdar KÖŞK
Nilüfer Çocuk Korosu Homojenlik Suat ŞAHİN
Nilüfer Çocuk Korosu Homojenlik Hatice ÇELİKTAŞ
Nilüfer Çoksesli Koro Homojenlik Zeynep Göknur YILDIZ
Nilüfer Vokal Topluluğu Homojenlik Bilge BAHTİYAR
Okan Koleji Ataşehir Homojenlik Mehmet GÜNDOĞDU
Okan Koleji Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Ramazan KEPCEOĞLU
Okan Koleji Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Deniz SARINÇ BİLGE
Oran Maya Okulları Sevgi Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Furkan SARILMIŞER
Özel Atacan İlkokulu Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Ayşe Büşra YAKAR
Özel Atacan Ortaokulu Korosu Homojenlik Gülistan YÜKSEL
Özel Bilkent Ortaokulu Turkuaz Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Zişan AYBAR
Özel Irmak Okulları Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Pınar GÜNDOĞDU TAŞPINAR
Özel Irmak Okulları Ortaokul Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Didem ÖZDİKMEN
Pefhem Çok Sesli Çocuk Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Pınar Dilek YILMAZ
Rezonans Entonasyon Burak Onur ERDEM
Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi Korosu Homojenlik Tuğba TEKİN ATAĞ
Sakarya Üniversitesi Çoksesli Korosu Homojenlik Berkay YILMAZ
Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel Ortaokulu Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Mehmet ÇELİK
Sansev Oda Korosu Homojenlik Emine ÇOLAK
Sen Varsan Sanat Var Çocuk Korosu Koro Şef Uyumu Gizem YAŞAR
Sirene Homojenlik Volkan AKKOÇ
Sound Of Maya Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Merve AKÇAYÖZ
Tarsus SEV İlkokulu Korosu Koro Şef Uyumu Nilgün BOZ
Tarsus SEV Ortaokul Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Gizem ÇAY
TED 41 Çok Sesli Çocuk Korosu Koro Şef Uyumu Ayşıl GÜLEROĞLU
TED Adana Koleji Çocuk Korosu Homojenlik Bilge KORTUN
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Lisesi Çok Sesli Korosu Homojenlik Mehmet KAYA
TED Ege Koleji Polifonik Çocuk Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Setenay KARADAN
TED Kdz. Ereğli Koleji Ortaokul Korosu Koro Solo Uyumu Yiğit Can DUMAN
Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli Korosu Homojenlik Ertan ERKAN
Tevfik Fikret İlköğretim Korosu Sahne Hakimiyeti ve Sahne Estetiği Orkun KARAKUŞ
Türkiye Polifonik Korolar Derneği Büyükler Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Deniz Yener KEKEÇ
Türkiye Polifonik Korolar Derneği İzmir Şubesi smyrnAcapella Çoksesli Korosu Koro Şef Uyumu İlhan AKYUNAK
Ümran Baradan Güzel Sanatlar Lisesi Çoksesli Korosu Koro Şef Uyumu Devrim Deniz DALGIÇ
Üsküdar Ahmet Keleşoğlu Anadolu Lisesi Gençlik Korosu Homojenlik Alp AYGÜN
Üsküdar Amerikan Lisesi Gençlik Korosu Homojenlik Keysudar SEVER
Van YYÜ Çok Sesli Korosu Homojenlik Serap YÜKRÜK
Yaşar Üniversitesi Çoksesli Korosu Homojenlik İlhan AKYUNAK
Yeni Nesil Korosu Homojenlik Nilgün ÖCALIR
Yuvakitap Çoksesli Türkiye Müzikleri Korosu Koro Şef Uyumu Mehmet Ümit ÖZCAN
Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Çok Sesli Korosu Homojenlik Turgay YILDIRIM
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çoksesli Korosu Program Zenginliği ve Çeşitlilik Melike BOLAT

© 2016 Sansev Sanatçılar Sanatseverler Kültür ve Dayanışma Derneği

Bağdat Cad. Güvenir Sk. Onur Tarman Apt. No: 26/1 34843 Maltepe İstanbul

www.sansev.org | sansevfest.com | istkorofest.org | Telefon: +90 216 441 47 02 | info@sansev.org